Strona główna

Kontakt

IKONA DoswiadczenieGromadzone  opisy dobrych praktyk, powinny być wykorzystane w sposób najbardziej efektywny, zwłaszcza w tworzeniu właściwych procedur. Dobre praktyki są również solą rozwoju zawodowego nowej kadry.

Świadome i celowe szerzenie dobrych praktyk oraz dzielenie się zgromadzonym doświadczeniem jest powinnością, gdyż procesy i procedury oparte o nie są takimi samy zasobami przedsiębiorstwa jak jego majątek. „Praktyka” przynosi rozwiązanie konkretnych problemów i określone pozytywne rezultaty na każdym szczeblu działalności serwisu.

Realizowanie dobrych praktyk przynosi najlepsze efekty przy wsparciu i zaangażowaniu wszystkich pracowników, a zwłaszcza ludzi, którzy są dobrymi „praktykami” i profesjonalistami.
W aspekcie zapisów „Data Center Site Infrastructure Tier Standard: Operational Sustainability”, „Praktyka” jest związana z zachowaniem ścisłej dyscypliny i konsekwentnym stosowaniem procedur, aby bez względu na to, kto je wykonuje, były wykonywane w ten sam sposób dla zapewnienia realizacji każdego zadania. Aby osiągnąć wystarczający poziom „Praktyki” wymagane jest właściwe wdrożenie „Szkoleń” oraz „Planowania”.
Każde ćwiczenie po wielokrotnym powtórzeniu staje się „Praktyką” a firma działa tym samym w sposób „Profesjonalny”.

Zasada 5xP

stanowi filar profesjonalnej usługi utrzymania ruchu opartej o zasadę zapewnienia „Funkcjonalności Infrastruktury Technicznej o znaczeniu krytycznym”

Serwerownie info o autorze

  
O administratorze serwisu

 

Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni na wydziale budowy eksploatacji siłowni okrętowych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w systemach nadzoru instalacji technicznych. Swoje doświadczenie zdobywał w pracy w międzynarodowych koncernach: Honeywell, Schneider Electric i Johnson Controls. Pasjonat procesu zapewnienia funkcjonalności jak również podnoszenia efektywności energetycznej i budownictwa zrównoważonego.

FOIL ATS736 Wrobel 140710 cmyk

Posiada akredytację Uptime Institute nr.736 

W przypadku pytań: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.poczta1