Strona główna

Kontakt

Głównym fundamentem sukcesów każdego przedsiębiorstwa są jego pracownicy posiadający wymagane uprawnienia i certyfikaty właściwe dla profilu działalności.
Model działania służb serwisowych utrzymania ruchu oparty na wytycznych Uptime Institute „Data Center Site Infrastructure Tier Standard: Operational Sustainability” wiąże się z zapewnieniem ciagłego zarządzania i kontrolingu operacyjnego zespołu i monitoringiem efektywności wykonywanych wszelkich czynności.
„Profesjonalizm” w aspekcie zapisów norm UPTIME Institute, jest to ciągłe działanie służb serwisowych w oparciu o wdrożone procedury związane np. nadzorem, eksploatacją, serwise, remontami - indywidualnie dostosowane do każdego obiektu.

Zasada 5xP

stanowi filar profesjonalnej usługi utrzymania ruchu opartej o zasadę zapewnienia „Funkcjonalności Infrastruktury Technicznej o znaczeniu krytycznym”

Serwerownie info o autorze

  
O administratorze serwisu

 

Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni na wydziale budowy eksploatacji siłowni okrętowych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w systemach nadzoru instalacji technicznych. Swoje doświadczenie zdobywał w pracy w międzynarodowych koncernach: Honeywell, Schneider Electric i Johnson Controls. Pasjonat procesu zapewnienia funkcjonalności jak również podnoszenia efektywności energetycznej i budownictwa zrównoważonego.

FOIL ATS736 Wrobel 140710 cmyk

Posiada akredytację Uptime Institute nr.736 

W przypadku pytań: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.poczta1